Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Vítězslav Koleček
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1964
Typ licence
Licence B
Platnost licence
22.2.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga starší dorostenky - východ
25.9. 13:00
AUB011
SHK Veselí n.M. - HK Hodonín
23 : 25
2.liga mladší dorostenky - východ
2.4. 15:30
AVB103
SK Žeravice - HC Hlučín
29 : 24
MSL Ženy
28.5. 15:00
NI045
L.Zubří - Bohumín
47 : 23
7.5. 17:00
NI035
L.Zubří - Ostrava
27 : 27
LOLK muži
22.10. 14:00
OA025
Val.Meziříčí - U. Hradiště
27 : 24
16.10. 14:00
OA024
Veselá - Val.Meziříčí
29 : 23
ZL starší žáci
11.5. 16:00
ZC131
Zubří A - Vsetín
37 : 32
7.5. 09:15
ZC124
Zubří B - Luhačovice
32 : 24
6.5. 09:00
ZC123
Rožnov p.R. - Zubří A
25 : 27
8.4. 10:15
ZC110
Rožnov p.R. - Zlín
34 : 27
2.4. 10:15
ZC105
Zubří A - Zlín
25 : 23
11.3. 16:30
ZC095
Vsetín - Bystřice p.H.
32 : 19
2.3. 17:00
ZC086
Bystřice p.H. - Rožnov p.R.
16 : 31
16.10. 10:15
ZC030
Zubří B - Rožnov p.R.
12 : 19
9.10. 09:15
ZC024
Zubří A - Luhačovice
44 : 22
4.10. 17:15
ZC012
Holešov - Zubří A
7 : 35
21.9. 15:30
ZC010
Vsetín - U. Hradiště
28 : 35
18.9. 16:00
ZC005
Napajedla - Zubří B
17 : 27
10.9. 09:00
ZC064
Rožnov p.R. - Luhačovice
16 : 17
ZL mladší žactvo I podzim
16.10. 09:00
ZDA018
Zubří A_ch - Zlín A_d
30 : 26
ZL mladší žactvo I jaro
8.4. 09:00
ZDAJ029
Rožnov p.R. - Holešov_ch
30 : 15
1.4. 14:00
ZDAJ023
Val.Meziříčí - Rožnov p.R.
26 : 20
11.3. 15:00
ZDAJ008
Vsetín_ch - Zlín A_d
10 : 30
5.3. 15:00
ZDAJ044
Holešov_ch - Zlín A_d
3 : 26
ZL mladší žactvo II podzim
22.10. 12:00
ZDB031
Val.Meziříčí - Otrokovice_d
16 : 13
12.10. 16:00
ZDB021
L.Zubří_d - Hovězí_d
15 : 8
9.10. 08:00
ZDB024
Zubří B_ch - Zlín B_d
12 : 26
18.9. 14:00
ZDB005
Napajedla_ch - Kunovice_d
12 : 6
ZL mladší žactvo II jaro
7.5. 08:00
ZDBJ041
Zubří B_ch - L.Zubří_d
5 : 27
22.4. 10:00
ZDBJ034
Hovězí_d - U.Hradiště
12 : 28
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.