Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Petr Laštovička
Mateřský klub
Jiskra Havl.Brod
Rok narození
1991
Typ licence
Licence B
Platnost licence
8.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
30.4. 11:00
AC126
Sezimovo Ústí - Č.Budějovice
18 : 21
22.4. 17:00
AC116
TJ D.Cerekev - Sezimovo Ústí
20 : 27
11.3. 17:00
AC089
TJ D.Cerekev - S.Vršovice
25 : 34
19.11. 17:00
AC048
TJ D.Cerekev - Č.Budějovice
27 : 25
17.9. 17:00
AC004
TJ D.Cerekev - Košutka
30 : 39
2.liga muži SVČ
23.4. 16:00
AD115
Slavia - 1.HC Pardubice
33 : 33
8.4. 10:45
AD112
Kolín - Náchod "B"
26 : 35
26.2. 17:30
AD075
1.HC Pardubice - Sokol Úvaly
30 : 22
2.liga muži JM
7.5. 17:00
AE130
Juliánov - SK Kuřim
31 : 31
2.liga starší dorostenci Č
30.4. 09:00
AH126
Sp.MAS Sezimovo Ústí - 1.HC Pardubice
25 : 34
22.4. 15:00
AH116
TJ D.Cerekev - Sp.MAS Sezimovo Ústí
21 : 26
8.4. 13:00
AH112
ZJ Kovofiniš Ledeč - Náchod
29 : 28
11.3. 15:00
AH089
TJ D.Cerekev - Chodov
22 : 37
26.2. 13:30
AH075
1.HC Pardubice - Liberec
43 : 29
19.11. 15:00
AH048
TJ D.Cerekev - 1.HC Pardubice
20 : 40
1.10. 18:30
AH017
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Liberec
23 : 21
1.10. 13:00
AH018
ZJ Kovofiniš Ledeč - ELP Jablonec
32 : 27
17.9. 15:00
AH004
TJ D.Cerekev - Liberec
16 : 35
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
7.5. 15:00
AIC025
Sokol Juliánov - V. Bystřice
34 : 42
2.liga mladší dorostenci SČ
26.2. 15:30
AKB075
1.HC Pardubice - TJ Sokol Úvaly
32 : 33
2.liga mladší dorostenci JM
7.5. 13:00
ALA130
Sokol Juliánov - Sokolnice
31 : 33
Český pohár žen
8.10. 18:00
AN012
J.Hradec - Sokol V. Meziříčí
35 : 28
10.9. 10:00
AN006
DHK Pardubice - HK Ivančice
21 : 29
Žákovská liga starších žáků
21.1. 14:25
AO088
Sokol V. Meziříčí - TJ Cement Hranice A
23 : 23
21.1. 13:30
AO087
Sokol N. Veselí A - V. Bystřice A
22 : 29
21.1. 10:45
AO084
Sokol N. Veselí A - Sokol V. Meziříčí
34 : 24
21.1. 09:50
AO083
TJ Cement Hranice A - Karviná A
26 : 29
21.1. 08:00
AO081
Karviná A - Sokol N. Veselí A
17 : 31
Žákovská liga starších žaček
9.4. 15:00
AP228
TJ Turnov - Ostrava-Zábřeh
14 : 24
9.4. 14:00
AP227
J.Hradec - VŠ Plzeň A
27 : 12
Další
Kalendář
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.