Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Josef Malina
Mateřský klub
HC Zubří
Rok narození
1967
Typ licence
Licence C
Platnost licence
31.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci JM
19.2. 09:00
AIA052
TJ FS Napajedla - Sokol Juliánov
33 : 25
30.10. 09:00
AIA025
TJ FS Napajedla - Žeravice
27 : 33
8.10. 15:30
AIA013
Žeravice - TJ Sokol Horka n.M.
43 : 21
2.liga starší dorostenci SM
25.2. 15:00
AIB053
Vsetín - Zlín
24 : 39
19.2. 14:30
AIB052
Zlín - Litovel
26 : 24
11.2. 15:00
AIB045
Vsetín - Litovel
29 : 24
27.11. 13:00
AIB034
Zlín - SKH Polanka n.O.
35 : 32
20.11. 14:00
AIB029
Vsetín - Olomouc
33 : 27
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
26.3. 17:30
AIC010
V. Bystřice - Sokol Juliánov
50 : 31
11.3. 12:00
AIC006
Rožnov p.R. - HK Ivančice
24 : 35
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
6.5. 11:30
AID025
Vsetín - HK Bystřice p.H.
48 : 30
22.4. 13:15
AID020
Žeravice - Vsetín
41 : 30
2.4. 15:00
AID015
Vsetín - SKH Polanka n.O.
31 : 33
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
30.4. 11:00
AIE022
TJ FS Napajedla - Sokol Sokolnice
33 : 25
23.4. 17:00
AIE019
Olomouc - TJ FS Napajedla
27 : 27
2.liga mladší dorostenci SM
7.5. 14:30
ALB131
Hranice - TJ STM Olomouc
31 : 24
19.3. 14:30
ALB092
Hranice - Zlín
31 : 37
12.3. 18:00
ALB088
TJ Nový Jičín - Sokol Ostrava
43 : 39
Žákovská liga starších žáků
18.3. 16:45
AO180
Pepino SKP Fr.-Místek A - U. Hradiště
26 : 18
18.3. 14:00
AO177
U. Hradiště - Sokol V. Meziříčí
20 : 9
18.3. 11:15
AO174
U. Hradiště - Most
27 : 23
18.3. 10:20
AO173
Pepino SKP Fr.-Místek A - Náchod
20 : 19
18.3. 08:30
AO171
Náchod - U. Hradiště
31 : 28
10.12. 16:00
AO008
Handball Brno - Most
19 : 24
10.12. 15:00
AO007
Žeravice - TJ Cement Hranice A
22 : 22
10.12. 12:00
AO004
Žeravice - Handball Brno
24 : 23
10.12. 11:00
AO003
Most - TJ STM Olomouc
20 : 21
10.12. 09:00
AO001
TJ STM Olomouc - Žeravice
20 : 12
Žákovská liga starších žaček
14.5. 14:55
AP288
S.Vršovice - Poruba
19 : 20
14.5. 14:00
AP287
VŠ Plzeň A - Kobylisy II A
17 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.