Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Jiří Kubis
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1985
Typ licence
Licence C
Platnost licence
5.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga starší dorostenky - východ
19.11. 15:00
AUB053
Olomouc - TJ Jiskra Otrokovice
41 : 23
6.11. 13:30
AUB040
SK Velká Bystřice - TJ Jiskra Otrokovice
28 : 25
30.10. 13:00
AUB033
SHK Veselí n.M. - SK Velká Bystřice
29 : 13
1.liga mladší dorostenky
30.4. 12:00
AV123
Poruba - Olomouc
32 : 21
2.liga mladší dorostenky - východ
30.4. 15:30
AVB122
Zábřeh - TJ Jiskra Otrokovice
27 : 33
12.3. 15:30
AVB091
SK Žeravice - HK Hodonín
25 : 27
4.12. 09:00
AVB055
SK Žeravice - SKH Velká n.V.
16 : 31
16.10. 15:30
AVB019
SK Žeravice - Bohunice
21 : 31
Jihomoravská liga mužů
26.3. 17:00
LA046
Bohunice B - Nové Bránice
25 : 24
Jihomoravská liga ml. žákyní
30.10. 11:30
LJ027
SHK Veselí n. M. - Újezd u Brna
16 : 1
LOLK muži
28.5. 16:00
OA061
Žeravice - Droždín
37 : 23
20.5. 15:00
OA059
Droždín - Senice
30 : 18
7.5. 10:30
OA056
Senice - Droždín
18 : 25
LOLK starší žáci
6.11. 17:30
OB060
V. Bystřice A - STM Olomouc A
32 : 31
15.10. 13:00
OB016
STM Olomouc A - TJ Sokol Centrum Haná
37 : 10
8.10. 10:30
OB019
Žeravice - STM Olomouc B
32 : 17
24.9. 12:00
OB009
STM Olomouc A - V. Bystřice A
24 : 15
LOLK mladší žactvo
5.11. 09:00
OC054
Zora Olomouc - DHK Litovel
16 : 12
8.10. 09:00
OC029
Žeravice - Zora Olomouc
12 : 9
2.10. 14:30
OC024
Horka nad Moravou - TJ Sokol Centrum Haná A
15 : 16
24.9. 10:30
OC017
STM Olomouc B - Litovel
28 : 12
24.9. 09:00
OC016
STM Olomouc A - Zora Olomouc
31 : 3
LOLK starší žáci jaro I.
3.6. 13:30
OD008
STM Olomouc A - V. Bystřice A
24 : 27
LOLK starší žáci jaro II.
10.6. 10:00
OE029
Velká Bystřice B - STM Olomouc B
26 : 21
LOLK mladší žáci jaro I.
28.5. 14:30
OG023
Žeravice - V. Bystřice
18 : 17
LOLK mladší žáci jaro II.
14.5. 17:00
OH017
Horka nad Moravou - DHK Litovel
18 : 9
ZL starší žáci
26.2. 16:00
ZC081
Zlín - U. Hradiště
23 : 32
ZL starší žačky
5.11. 12:00
ZE027
DHK Zora Olomouc - Žeravice
28 : 21
5.11. 10:30
ZE028
DHK Zora Olomouc B - Otrokovice
20 : 20
23.10. 09:00
ZE020
DHK Zora Olomouc - DHK Zora Olomouc B
27 : 18
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.