Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Jaromír Halíř
Mateřský klub
I.HK Dvůr Králové
Rok narození
1955
Typ licence
Licence A
Platnost licence
4.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SVČ
6.5. 12:00
AD132
Dukla B - Loko Louny
28 : 26
25.3. 18:00
AD098
Jablonec - L.Vršovice
29 : 23
18.3. 17:00
AD096
Sokol Úvaly - Jablonec
21 : 24
25.2. 10:30
AD073
Kolín - Slavia
26 : 41
18.2. 17:00
AD071
Jablonec - 1.HC Pardubice
31 : 24
4.12. 17:30
AD060
1.HC Pardubice - Ústí n.L.
26 : 17
22.10. 15:00
AD036
Ml. Boleslav - HK Lovosice B
28 : 24
16.10. 18:00
AD027
1.HC Pardubice - Dukla B
25 : 33
17.9. 15:00
AD003
Ml. Boleslav - L.Vršovice
31 : 17
1.liga starší dorostenci
6.5. 14:00
AG132
Dukla - Sokol Ostrava
36 : 23
18.3. 15:00
AG096
TJ Sokol Úvaly - Jičín
25 : 36
2.liga starší dorostenci Č
22.4. 15:00
AH117
TJ Sokol Bělá - ZJ Kovofiniš Ledeč
30 : 25
26.3. 13:30
AH101
1.HC Pardubice - Náchod
27 : 26
25.3. 16:00
AH098
ELP Jablonec - L.Vršovice
37 : 21
11.3. 15:00
AH090
TJ Sokol Bělá - Náchod
27 : 23
25.2. 13:00
AH073
ZJ Kovofiniš Ledeč - TJ Sokol Šťáhlavy
24 : 35
18.2. 15:00
AH071
ELP Jablonec - 1.HC Pardubice
29 : 35
19.11. 11:00
AH046
Náchod - ZJ Kovofiniš Ledeč
31 : 22
16.10. 14:00
AH027
1.HC Pardubice - Chodov
36 : 33
9.10. 15:00
AH024
Náchod - TJ Sokol Bělá
32 : 20
1.liga mladší dorostenci
6.5. 10:00
AJ132
Dukla - HK Baník Most
35 : 19
2.liga mladší dorostenci SČ
11.3. 13:00
AKB090
TJ Sokol Bělá p.B. - Náchod
32 : 26
4.12. 15:30
AKB060
1.HC Pardubice - HSK Tygři Ústí n.L.
35 : 20
19.11. 09:00
AKB046
Náchod - TJ Sparta Kutná Hora
37 : 29
9.10. 13:00
AKB024
Náchod - TJ Sokol Bělá p.B.
24 : 33
Český pohár mužů
27.8. 17:00
AM001
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
14 : 34
Žákovská liga starších žáků
29.4. 16:30
AO229
Žeravice - Náchod
27 : 24
29.4. 15:30
AO228
V. Bystřice A - HBC Strakonice
21 : 11
29.4. 14:30
AO227
Dukla B - Žeravice
20 : 17
29.4. 11:30
AO224
Dukla B - V. Bystřice A
22 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.