Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Petr Pomahač
Post
Mateřský klub
MHK Karviná
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1979
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
51
Počet branek
61
Starty
2.liga muži SM
29.04. [AF121]
MHK Karviná - Uničov A
36 : 33
2 branek
22.04. [AF120]
MHK Karviná - Vsetín
29 : 28
2 branek
08.04. [AF110]
Rožnov p.R. - MHK Karviná
30 : 30
3 branek
01.04. [AF107]
MHK Karviná - SKH Polanka n.O
27 : 25
0 branek
25.03. [AF099]
L.Zubří - MHK Karviná
28 : 29
1 branek
18.03. [AF094]
MHK Karviná - Šumperk
36 : 24
4 branek
12.03. [AF088]
Pepino SKP F-M B - MHK Karviná
28 : 32
4 branek
18.02. [AF068]
MHK Karviná - SK Velká Bystřice B
36 : 27
1 branek
10.12. [AF066]
MHK Karviná - Holešov-Přerov
33 : 30
3 branek
27.11. [AF054]
Vsetín - MHK Karviná
36 : 28
1 branek
13.11. [AF041]
SKH Polanka n.O - MHK Karviná
25 : 21
2 branek
22.10. [AF033]
MHK Karviná - L.Zubří
23 : 21
0 branek
08.10. [AF022]
MHK Karviná - Pepino SKP F-M B
36 : 22
2 branek
01.10. [AF015]
Luhačovice - MHK Karviná
33 : 43
6 branek
25.09. [AF011]
MHK Karviná - Tatran Litovel B
34 : 21
5 branek
Český pohár mužů
28.01. [AM081]
M.A.T. Plzeň - Cement Hranice
34 : 29
2 branek
21.12. [AM079]
Cement Hranice - Sokol Nové Veselí
31 : 29
1 branek
17.11. [AM075]
MHK Karviná - Cement Hranice
20 : 27
0 branek
28.09. [AM061]
Rožnov p.R. - Cement Hranice
23 : 34
0 branek
Extraliga - baráž
21.05. [EB002]
Cement Hranice - HBC Strakonice 1921
26 : 27
0 branek
13.05. [EB001]
HBC Strakonice 1921 - Cement Hranice
27 : 29
0 branek
Zpět
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.