Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Jiří Kozlovský
Post
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1987
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
28
Počet branek
112
Starty
Extraliga
18.02. [AA107]
Tatran Litovel - HBC Ronal Jičín
31 : 24
4 branek
12.02. [AA099]
HCB Karviná - Tatran Litovel
38 : 34
6 branek
04.02. [AA094]
Tatran Litovel - HK FCC Město Lovosice
28 : 39
1 branek
18.12. [AA088]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Tatran Litovel
24 : 21
5 branek
10.12. [AA081]
Tatran Litovel - Cement Hranice
28 : 29
5 branek
04.12. [AA077]
M.A.T. Plzeň - Tatran Litovel
33 : 20
1 branek
26.11. [AA068]
Tatran Litovel - HC ROBE Zubří
32 : 34
6 branek
19.11. [AA066]
Tatran Litovel - Dukla Praha
29 : 27
3 branek
13.11. [AA055]
Sokol Nové Veselí - Tatran Litovel
31 : 29
3 branek
28.10. [AA054]
Kopřivnice - Tatran Litovel
31 : 26
5 branek
22.10. [AA044]
Tatran Litovel - SKKP Handball Brno
24 : 29
3 branek
15.10. [AA041]
HBC Ronal Jičín - Tatran Litovel
33 : 30
1 branek
08.10. [AA033]
Tatran Litovel - HCB Karviná
30 : 35
3 branek
01.10. [AA028]
HK FCC Město Lovosice - Tatran Litovel
40 : 26
3 branek
24.09. [AA022]
Tatran Litovel - Pepino SKP Frýdek-Místek
27 : 25
1 branek
18.09. [AA015]
Cement Hranice - Tatran Litovel
42 : 32
10 branek
10.09. [AA011]
Tatran Litovel - M.A.T. Plzeň
26 : 28
4 branek
03.09. [AA002]
HC ROBE Zubří - Tatran Litovel
32 : 26
2 branek
2.liga muži JM
19.02. [AE072]
Sokol II.Prostějov - Telnice
32 : 28
4 branek
11.12. [AE062]
Sokol II.Prostějov - Napajedla
32 : 26
6 branek
03.12. [AE059]
Házená Tišnov - Sokol II.Prostějov
31 : 32
8 branek
27.11. [AE051]
Sokol II.Prostějov - Juliánov
30 : 27
5 branek
20.11. [AE046]
Bohunice - Sokol II.Prostějov
24 : 16
4 branek
23.10. [AE033]
Sokol Kostelec na Hané - Sokol II.Prostějov
28 : 31
8 branek
16.10. [AE029]
Sokol II.Prostějov - Maloměřice
29 : 29
1 branek
02.10. [AE018]
Sokol II.Prostějov - Hustopeče
31 : 32
5 branek
18.09. [AE006]
Telnice - Sokol II.Prostějov
37 : 25
2 branek
Český pohár mužů
27.08. [AM021]
Sokol II.Prostějov - Bohunice
28 : 22
3 branek
Další
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.