Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Tomáš Svoboda
Post
Mateřský klub
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
27
Počet branek
46
Starty
2.liga muži SVČ
29.04. [AD124]
Jablonec - Ml. Boleslav
23 : 23
0 branek
22.04. [AD118]
Náchod "B" - Jablonec
28 : 26
2 branek
08.04. [AD111]
Jablonec - Dukla B
23 : 33
0 branek
02.04. [AD107]
Loko Louny - Jablonec
30 : 21
1 branek
25.02. [AD074]
Ústí n.L. - Jablonec
30 : 25
0 branek
18.02. [AD071]
Jablonec - 1.HC Pardubice
31 : 24
0 branek
10.12. [AD063]
Jablonec - HK Lovosice B
37 : 22
1 branek
19.11. [AD045]
Dukla B - Jablonec
35 : 28
1 branek
12.11. [AD041]
Jablonec - Loko Louny
34 : 26
0 branek
2.liga starší dorostenci Č
29.04. [AH124]
ELP Jablonec - TJ Sokol Bělá
18 : 30
1 branek
22.04. [AH118]
Náchod - ELP Jablonec
40 : 30
1 branek
08.04. [AH111]
ELP Jablonec - Chodov
28 : 44
2 branek
02.04. [AH107]
Loko Louny - ELP Jablonec
40 : 18
0 branek
19.03. [AH096]
Liberec - ELP Jablonec
34 : 29
3 branek
26.02. [AH074]
Sp.MAS Sezimovo Ústí - ELP Jablonec
33 : 21
1 branek
18.02. [AH071]
ELP Jablonec - 1.HC Pardubice
29 : 35
5 branek
10.12. [AH063]
ELP Jablonec - TJ D.Cerekev
27 : 25
2 branek
03.12. [AH058]
TJ Sokol Bělá - ELP Jablonec
34 : 21
0 branek
27.11. [AH052]
ELP Jablonec - Náchod
20 : 41
0 branek
20.11. [AH045]
Chodov - ELP Jablonec
45 : 30
5 branek
12.11. [AH041]
ELP Jablonec - Loko Louny
22 : 33
6 branek
29.10. [AH008]
ELP Jablonec - Sp.MAS Sezimovo Ústí
31 : 36
4 branek
23.10. [AH032]
L.Vršovice - ELP Jablonec
31 : 25
2 branek
16.10. [AH030]
ELP Jablonec - Liberec
30 : 32
4 branek
01.10. [AH018]
ZJ Kovofiniš Ledeč - ELP Jablonec
32 : 27
4 branek
18.09. [AH005]
1.HC Pardubice - ELP Jablonec
49 : 19
0 branek
Český pohár mužů
26.08. [AM013]
Ž. Brod - Jablonec
21 : 19
1 branek
Další
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.