Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Martin Černý
Post
Mateřský klub
Sokol Sokolnice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
19
Počet branek
24
Starty
2.liga starší dorostenci JM
25.02. [AIA056]
HK Ivančice - Sokol Sokolnice
40 : 18
0 branek
19.02. [AIA049]
Sokol Sokolnice - Žeravice
18 : 26
0 branek
12.02. [AIA048]
Sokol Sokolnice - TJ Sokol Horka n.M.
26 : 27
0 branek
11.12. [AIA042]
HK Bystřice p.H. - Sokol Sokolnice
35 : 25
0 branek
03.12. [AIA039]
Sokol Sokolnice - TJ FS Napajedla
28 : 32
1 branek
27.11. [AIA035]
Sokol Juliánov - Sokol Sokolnice
38 : 23
4 branek
30.10. [AIA028]
Sokol Sokolnice - HK Ivančice
19 : 42
4 branek
23.10. [AIA021]
Žeravice - Sokol Sokolnice
33 : 22
1 branek
16.10. [AIA020]
TJ Sokol Horka n.M. - Sokol Sokolnice
16 : 22
1 branek
09.10. [AIA014]
Sokol Sokolnice - HK Bystřice p.H.
30 : 43
3 branek
25.09. [AIA007]
Sokol Sokolnice - Sokol Juliánov
32 : 37
0 branek
18.09. [AIA002]
Bohunice - Sokol Sokolnice
37 : 27
0 branek
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
30.04. [AIE022]
TJ FS Napajedla - Sokol Sokolnice
33 : 25
3 branek
23.04. [AIE021]
TJ Sokol Horka n.M. - Sokol Sokolnice
28 : 25
1 branek
09.04. [AIE017]
Litovel - Sokol Sokolnice
32 : 22
1 branek
01.04. [AIE014]
Olomouc - Sokol Sokolnice
29 : 19
1 branek
18.03. [AIE007]
Sokol Sokolnice - TJ FS Napajedla
22 : 26
0 branek
11.03. [AIE006]
Sokol Sokolnice - TJ Sokol Horka n.M.
31 : 29
3 branek
05.03. [AIE002]
Sokol Sokolnice - Litovel
22 : 37
1 branek
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.