Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Petra Sankotová
Post
Mateřský klub
DHK Pardubice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2002
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
50
Počet branek
163
Starty
Žákovská liga starších žaček
13.05. [AP280]
DHK Pardubice A - TJ Turnov
32 : 10
3 branek
13.05. [AP278]
Kunovice - DHK Pardubice A
35 : 17
4 branek
13.05. [AP275]
Háje A - DHK Pardubice A
18 : 19
4 branek
13.05. [AP273]
DHK Pardubice A - Házená Mělník
28 : 13
3 branek
09.04. [AP209]
Kobylisy II A - DHK Pardubice A
21 : 19
4 branek
09.04. [AP206]
DHK Pardubice A - DHC Plzeň A
14 : 28
6 branek
09.04. [AP203]
Zlín A - DHK Pardubice A
34 : 12
3 branek
09.04. [AP201]
DHK Pardubice A - Strakonice
18 : 18
4 branek
12.03. [AP190]
DHK Pardubice A - Poruba
16 : 22
3 branek
12.03. [AP188]
Jiskra H. Brod A - DHK Pardubice A
24 : 15
4 branek
12.03. [AP185]
DHK Pardubice A - Bohunice
16 : 23
1 branek
12.03. [AP182]
Hvězda Cheb - DHK Pardubice A
8 : 13
0 branek
15.01. [AP069]
VŠ Plzeň A - DHK Pardubice A
20 : 23
12 branek
15.01. [AP066]
DHK Pardubice A - DHK Most
21 : 20
5 branek
15.01. [AP063]
Kobylisy II B - DHK Pardubice A
10 : 29
4 branek
15.01. [AP061]
DHK Pardubice A - Slavia
7 : 31
4 branek
Liga Vysočiny - starší žákyně
20.05. [JD100]
Slavoj Žirovnice - DHK Pardubice A
19 : 13
4 branek
20.05. [JD097]
DHK Pardubice A - Jiskra H. Brod A
20 : 15
7 branek
20.05. [JD094]
DHK Pardubice A - Velké Meziříčí
20 : 8
5 branek
20.05. [JD091]
Ledeč n. S. - DHK Pardubice A
3 : 18
3 branek
30.04. [JD088]
DHK Pardubice A - Velké Meziříčí
8 : 12
3 branek
30.04. [JD086]
Ledeč n. S. - DHK Pardubice A
12 : 16
1 branek
30.04. [JD084]
Jiskra H. Brod A - DHK Pardubice A
17 : 14
5 branek
30.04. [JD082]
DHK Pardubice A - Slavoj Žirovnice
7 : 17
3 branek
23.04. [JD080]
DHK Pardubice A - Jiskra H. Brod A
11 : 16
2 branek
23.04. [JD078]
Ledeč n. S. - DHK Pardubice A
8 : 16
3 branek
23.04. [JD075]
Slavoj Žirovnice - DHK Pardubice A
17 : 7
5 branek
23.04. [JD073]
DHK Pardubice A - Velké Meziříčí
14 : 7
2 branek
01.04. [JD070]
Slavoj Žirovnice - DHK Pardubice A
13 : 20
7 branek
01.04. [JD067]
DHK Pardubice A - Ledeč n. S.
17 : 8
2 branek
Další
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.