Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Denisa Holeňáková
Post
Mateřský klub
DHC Slavia Praha
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2002
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
56
Počet branek
346
Starty
Žákovská liga starších žaček
13.05. [AP260]
Zlín A - Slavia
19 : 19
4 branek
13.05. [AP257]
Slavia - Bohunice
19 : 10
0 branek
13.05. [AP254]
Slavia - Slavoj Žirovnice
21 : 16
5 branek
13.05. [AP251]
J.Hradec - Slavia
10 : 22
6 branek
09.04. [AP220]
Poruba - Slavia
17 : 30
3 branek
09.04. [AP217]
Slavia - DHK Zora Olomouc
35 : 15
7 branek
09.04. [AP214]
Slavia - Házená Mělník
33 : 9
8 branek
09.04. [AP211]
Písek A - Slavia
7 : 21
2 branek
11.03. [AP168]
Slavia - Ostrava-Zábřeh
38 : 22
7 branek
11.03. [AP166]
Otrokovice - Slavia
16 : 26
6 branek
11.03. [AP164]
Strakonice - Slavia
13 : 29
7 branek
11.03. [AP162]
Slavia - Kunovice
20 : 13
3 branek
15.01. [AP070]
Kobylisy II B - Slavia
4 : 43
5 branek
15.01. [AP067]
Slavia - VŠ Plzeň A
25 : 5
8 branek
15.01. [AP064]
Slavia - DHK Most
22 : 15
9 branek
15.01. [AP061]
DHK Pardubice A - Slavia
7 : 31
6 branek
04.12. [AP019]
Slavia - Hvězda Cheb
24 : 10
8 branek
04.12. [AP017]
TJ Turnov - Slavia
1 : 37
11 branek
04.12. [AP015]
Slavia - Kobylisy II A
15 : 14
9 branek
04.12. [AP012]
SC Bohumín - Slavia
8 : 23
3 branek
2.liga mladší dorostenky - západ
08.05. [AVA130]
Slavoj Žirovnice - DHK Loko Liberec
31 : 24
7 branek
29.04. [AVA123]
DHK Loko Liberec - Písek
15 : 34
7 branek
22.04. [AVA119]
TJ Turnov - DHK Loko Liberec
27 : 18
6 branek
08.04. [AVA110]
DHK Loko Liberec - DHK Pardubice
20 : 29
10 branek
02.04. [AVA108]
DHK Baník Most - DHK Loko Liberec
39 : 20
10 branek
25.03. [AVA097]
DHK Loko Liberec - HK Spartak Ústí n.L.
28 : 34
8 branek
18.02. [AVA075]
HC Plzeň - DHK Loko Liberec
22 : 25
13 branek
11.02. [AVA070]
DHK Loko Liberec - TJ Slavoj Tachov
25 : 19
9 branek
10.12. [AVA064]
DHK Loko Liberec - Slavoj Žirovnice
21 : 27
9 branek
19.11. [AVA053]
DHK Loko Liberec - TJ Turnov
27 : 22
10 branek
Další
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.