Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Zbyněk Bureš
Post
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
26
Počet branek
79
Starty
2.liga muži SM
07.05. [AF128]
Pepino SKP F-M B - L.Zubří
36 : 29
1 branek
22.04. [AF115]
Uničov A - Pepino SKP F-M B
29 : 35
2 branek
25.03. [AF101]
Pepino SKP F-M B - SK Velká Bystřice B
33 : 41
1 branek
12.11. [AF038]
Pepino SKP F-M B - Tatran Litovel B
29 : 37
2 branek
1.liga starší dorostenci
07.05. [AG128]
Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná
20 : 25
2 branek
30.04. [AG126]
HBC Strakonice 1921 - Pepino SKP Frýdek-Místek
23 : 30
3 branek
23.04. [AG115]
Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek
24 : 23
3 branek
08.04. [AG114]
Pepino SKP Frýdek-Místek - HK Lovosice
24 : 21
2 branek
02.04. [AG104]
Talent Plzeň - Pepino SKP Frýdek-Místek
25 : 19
2 branek
25.03. [AG101]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Zubří
21 : 24
3 branek
18.03. [AG093]
Dukla - Pepino SKP Frýdek-Místek
35 : 21
5 branek
12.03. [AG088]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Ostrava
28 : 28
9 branek
05.03. [AG082]
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
29 : 22
3 branek
25.02. [AG075]
Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Úvaly
21 : 18
2 branek
19.02. [AG071]
Jičín - Pepino SKP Frýdek-Místek
30 : 22
2 branek
11.12. [AG062]
HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek
27 : 21
5 branek
03.12. [AG060]
Pepino SKP Frýdek-Místek - HBC Strakonice 1921
28 : 25
2 branek
27.11. [AG049]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
20 : 28
3 branek
20.11. [AG048]
HK Lovosice - Pepino SKP Frýdek-Místek
26 : 14
0 branek
12.11. [AG038]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Talent Plzeň
27 : 26
0 branek
23.10. [AG035]
Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
32 : 21
0 branek
15.10. [AG027]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Dukla
22 : 42
5 branek
09.10. [AG022]
Sokol Ostrava - Pepino SKP Frýdek-Místek
29 : 24
4 branek
01.10. [AG016]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
33 : 36
8 branek
24.09. [AG009]
TJ Sokol Úvaly - Pepino SKP Frýdek-Místek
17 : 23
5 branek
17.09. [AG005]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Jičín
25 : 29
5 branek
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.