Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Viktorie Brousilová
Post
Mateřský klub
Sokol Písek
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2003
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
39
Počet branek
125
Starty
Žákovská liga starších žaček
13.05. [AP300]
SC Bohumín - Písek A
14 : 16
6 branek
13.05. [AP297]
Písek A - Jiskra H. Brod A
13 : 19
1 branek
13.05. [AP294]
Písek A - Kobylisy II B
16 : 9
3 branek
13.05. [AP291]
Strakonice - Písek A
12 : 9
2 branek
09.04. [AP219]
DHK Zora Olomouc - Písek A
27 : 17
2 branek
09.04. [AP216]
Písek A - Házená Mělník
24 : 18
1 branek
09.04. [AP213]
Poruba - Písek A
21 : 15
1 branek
09.04. [AP211]
Písek A - Slavia
7 : 21
0 branek
12.03. [AP179]
Písek A - Kobylisy II A
17 : 24
5 branek
12.03. [AP177]
Háje A - Písek A
12 : 10
3 branek
12.03. [AP175]
Písek A - J.Hradec
6 : 12
0 branek
12.03. [AP172]
DHK Most - Písek A
20 : 15
5 branek
14.01. [AP088]
Písek A - Bohunice
8 : 22
2 branek
14.01. [AP086]
Otrokovice - Písek A
17 : 19
4 branek
14.01. [AP084]
DHC Plzeň A - Písek A
22 : 11
2 branek
14.01. [AP082]
Písek A - TJ Turnov
22 : 11
4 branek
03.12. [AP050]
Písek A - Ostrava-Zábřeh
20 : 29
3 branek
03.12. [AP048]
Slavoj Žirovnice - Písek A
30 : 15
2 branek
03.12. [AP045]
S.Vršovice - Písek A
24 : 18
2 branek
03.12. [AP043]
Písek A - DHK Pardubice A
19 : 20
4 branek
2.liga mladší dorostenky - západ
29.04. [AVA123]
DHK Loko Liberec - Písek
15 : 34
3 branek
26.03. [AVA101]
HC Plzeň - Písek
21 : 24
4 branek
19.03. [AVA068]
DHK Pardubice - Písek
28 : 24
1 branek
05.03. [AVA090]
Slavoj Žirovnice - Písek
24 : 20
1 branek
04.12. [AVA057]
Písek - DHK Loko Liberec
47 : 11
3 branek
20.11. [AVA052]
Kobylisy - Písek
34 : 24
1 branek
KP starší žákyně
03.06. [HF036]
Strakonice - Písek A
28 : 13
1 branek
08.05. [HF051]
Písek A - Strakonice
10 : 25
1 branek
26.04. [HF047]
Písek B - Písek A
17 : 16
3 branek
22.04. [HF059]
Písek A - J.Hradec
17 : 23
2 branek
Další
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.