Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Vendula Vrbková
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Kobylisy II.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2003
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
44
Počet branek
77
Starty
Žákovská liga starších žaček
13.05. [AP298]
Kobylisy II B - SC Bohumín
10 : 23
0 branek
13.05. [AP296]
Strakonice - Kobylisy II B
27 : 9
0 branek
13.05. [AP294]
Písek A - Kobylisy II B
16 : 9
2 branek
13.05. [AP292]
Kobylisy II B - Jiskra H. Brod A
10 : 23
4 branek
08.04. [AP249]
Hvězda Cheb - Kobylisy II B
18 : 14
4 branek
08.04. [AP246]
Kobylisy II B - Slavoj Žirovnice
15 : 22
1 branek
08.04. [AP243]
Otrokovice - Kobylisy II B
28 : 7
2 branek
08.04. [AP241]
Kobylisy II B - Háje A
5 : 32
0 branek
12.03. [AP159]
Zlín A - Kobylisy II B
46 : 13
3 branek
12.03. [AP156]
Kobylisy II B - TJ Turnov
24 : 19
0 branek
12.03. [AP153]
DHK Zora Olomouc - Kobylisy II B
36 : 7
1 branek
12.03. [AP151]
Kobylisy II B - S.Vršovice
9 : 23
2 branek
11.02. [AP140]
Bohunice - Kobylisy II B
33 : 15
0 branek
11.02. [AP137]
Kobylisy II B - Ostrava-Zábřeh
21 : 39
3 branek
11.02. [AP134]
Kobylisy II B - Kobylisy II A
6 : 28
1 branek
11.02. [AP131]
Házená Mělník - Kobylisy II B
24 : 16
2 branek
15.01. [AP070]
Kobylisy II B - Slavia
4 : 43
0 branek
15.01. [AP068]
DHK Most - Kobylisy II B
25 : 12
0 branek
15.01. [AP065]
VŠ Plzeň A - Kobylisy II B
25 : 19
2 branek
15.01. [AP063]
Kobylisy II B - DHK Pardubice A
10 : 29
3 branek
04.12. [AP029]
Kobylisy II B - J.Hradec
11 : 27
2 branek
04.12. [AP027]
Kunovice - Kobylisy II B
36 : 7
0 branek
04.12. [AP025]
Kobylisy II B - Poruba
16 : 37
6 branek
04.12. [AP022]
DHC Plzeň A - Kobylisy II B
34 : 9
2 branek
Společný přebor starších žákyň
05.11. [BE080]
TJ Turnov - Kobylisy II B
8 : 21
2 branek
05.11. [BE077]
Kobylisy II B - Házená Mělník
16 : 11
3 branek
05.11. [BE074]
Sokol Bělá - Kobylisy II B
16 : 16
2 branek
05.11. [BE071]
Kobylisy II B - Háje B
11 : 12
2 branek
22.10. [BE069]
Slavia - Kobylisy II A
18 : 10
0 branek
22.10. [BE066]
Kobylisy II A - S.Vršovice
18 : 12
2 branek
Další
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.