Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Lukáš Neumann
Post
Mateřský klub
Sokol Horka n. M.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2004
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
21
Počet branek
41
Starty
LOLK mladší žactvo
19.11. [OC065]
Zora Olomouc - Horka nad Moravou
11 : 13
3 branek
13.11. [OC057]
Horka nad Moravou - Litovel
13 : 21
0 branek
06.11. [OC052]
Hranice - Horka nad Moravou
11 : 16
1 branek
30.10. [OC046]
Horka nad Moravou - Žeravice
14 : 14
0 branek
22.10. [OC039]
STM Olomouc B - Horka nad Moravou
27 : 21
2 branek
16.10. [OC035]
Horka nad Moravou - STM Olomouc A
10 : 25
1 branek
09.10. [OC026]
TJ Sokol Centrum Haná B - Horka nad Moravou
14 : 19
2 branek
02.10. [OC024]
Horka nad Moravou - TJ Sokol Centrum Haná A
15 : 16
4 branek
25.09. [OC013]
Horka nad Moravou - V. Bystřice
17 : 18
1 branek
18.09. [OC012]
Senice na Hané - Horka nad Moravou
16 : 18
0 branek
11.09. [OC002]
Horka nad Moravou - DHK Litovel
21 : 11
2 branek
LOLK mladší žáci jaro II.
10.06. [OH030]
Horka nad Moravou - Hranice
27 : 13
4 branek
04.06. [OH025]
Horka nad Moravou - TJ Sokol Centrum Haná B
19 : 11
1 branek
28.05. [OH024]
Horka nad Moravou - Senice na Hané
23 : 11
1 branek
21.05. [OH020]
Horka nad Moravou - Litovel
18 : 20
1 branek
19.05. [OH009]
Senice na Hané - Horka nad Moravou
7 : 23
2 branek
14.05. [OH017]
Horka nad Moravou - DHK Litovel
18 : 9
4 branek
08.05. [OH005]
Litovel - Horka nad Moravou
20 : 15
5 branek
07.05. [OH015]
Hranice - Horka nad Moravou
16 : 21
4 branek
30.04. [OH010]
TJ Sokol Centrum Haná B - Horka nad Moravou
10 : 11
2 branek
02.04. [OH002]
DHK Litovel - Horka nad Moravou
21 : 28
1 branek
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.