Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Denis Tůma
TJ Valašské Meziříčí
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Uhříček
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Vaculín
TJ Veselá
4 - 0 - 0 - 2
Miroslav Vaverka
SK Droždín
4 - 0 - 0 - 2
Radek Zlámalík
Senice n.H.
4 - 0 - 0 - 2
Michal Bolcek
TJ Valašské Meziříčí
6 - 0 - 0 - 3
Martin Kašný
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
6 - 0 - 0 - 3
Martin Marek
TJ Veselá
6 - 0 - 0 - 3
Michal Mikeš
SK Droždín
6 - 0 - 0 - 3
Daniel Mikeš
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
6 - 0 - 1 - 3
Ondřej Frolík
TJ Valašské Meziříčí
8 - 0 - 0 - 4
Jakub Miček
TJ Valašské Meziříčí
8 - 0 - 0 - 4
Michal Moťka
Senice n.H.
8 - 0 - 0 - 4
Petr Nuc
SK Droždín
8 - 0 - 0 - 4
Martin Schneider
SK Droždín
8 - 0 - 0 - 4
Martin Spurný
SK Droždín
8 - 0 - 0 - 4
Marek Unar
Senice n.H.
8 - 0 - 0 - 4
Karel Zbořil
Senice n.H.
8 - 0 - 0 - 4
Igor Doleček
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
10 - 0 - 0 - 5
Jiří Husička
Senice n.H.
10 - 0 - 0 - 5
Martin Hynek
Senice n.H.
10 - 0 - 0 - 5
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
10 - 0 - 0 - 5
Jiří Kopecký
Senice n.H.
10 - 0 - 0 - 5
Karel Mayer
SK Žeravice
10 - 0 - 0 - 5
Jaromír Pečinka
SK Droždín
10 - 0 - 1 - 0
Jiří Polášek
TJ Veselá
10 - 0 - 1 - 0
Michal Riedinger
Senice n.H.
10 - 0 - 0 - 5
Petr Soukup
SK Droždín
10 - 0 - 0 - 5
Marek Šmíd
SK Droždín
10 - 0 - 1 - 0
Josef Brada
SK Žeravice
12 - 0 - 0 - 6
Marek Diviš
TJ Veselá
12 - 0 - 1 - 1
Patrik Vybíral
Sokol Dřevohostice
12 - 0 - 0 - 6
Jan Rob
SK Žeravice
14 - 0 - 0 - 7
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
14 - 0 - 1 - 7
Marek Zubík
SK Žeravice
14 - 0 - 0 - 7
David Kopal
SK Žeravice
16 - 0 - 0 - 8
David Študent
SK Žeravice
16 - 0 - 1 - 3
Michal Vaculík
SK Žeravice
16 - 0 - 0 - 8
Martin Adámek
SK Žeravice
18 - 0 - 1 - 9
Lukáš Pobořil
TJ Veselá
18 - 0 - 1 - 9
Zpět
Další
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.