Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Stanislav Čížek
Sokol Dřevohostice
1
Michal Dorňák
TJ Valašské Meziříčí
1
Pavel Chromec
SK Droždín
1
Tomáš Kundera
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
1
Zbyněk Ošťádal
SK Droždín
1
Radek Pořízek
Sokol Dřevohostice
1
Pavel Schneider
SK Droždín
1
Michal Továrek
Senice n.H.
1
Marek Večerka
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
1
Lukáš Bolcek
TJ Valašské Meziříčí
2
Vít Divila
SK Žeravice
2
Michal Dostál
TJ Valašské Meziříčí
2
Lukáš Holiš
TJ Valašské Meziříčí
2
Radek Janovský
TJ Valašské Meziříčí
2
Tomáš Růžička
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
2
Pavel Čaprnka
TJ Valašské Meziříčí
3
Tomáš Čižmárik
SK Droždín
3
Martin Říha
TJ Valašské Meziříčí
3
Ondřej Vymazal
Senice n.H.
3
Martin Marek
TJ Veselá
4
Michal Mikeš
SK Droždín
4
Jan Rob
SK Žeravice
4
Jakub Říha
TJ Valašské Meziříčí
4
Stanislav Chudiak
TJ Valašské Meziříčí
5
Jaromír Pečinka
SK Droždín
5
Adam Šeránek
Sokol Dřevohostice
5
Radim Vrzala
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
5
Radek Čechmánek
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
6
Martin Hacura
SK Žeravice
6
Daniel Herman
TJ Valašské Meziříčí
6
Martin Jakubál
Sokol Dřevohostice
6
Martin Kropáč
Sokol Dřevohostice
6
Erik Mader
SK Žeravice
6
Radim Rygál
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
6
Daniel Smička
Senice n.H.
6
David Študent
SK Žeravice
6
Denis Tůma
TJ Valašské Meziříčí
6
Tomáš Uhříček
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
6
Pavel Večeřa
SK Žeravice
6
Michal Macháček
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
7
Další
Předchozí kola
Semifinále OLKSH - 2. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Senice
30 : 18
video
online
Žeravice - Dřevohostice
29 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
2
2
0
0
61 : 42
4
2
Žeravice
2
2
0
0
54 : 42
4
3
Dřevohostice
2
0
0
2
42 : 54
0
4
Senice
2
0
0
2
42 : 61
0
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.